Praca

Doradca Common Business

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długoterminowych relacji, - realizacja planów sprzedażowych, - przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji dla klienta, - negocjowanie warunków umów serwisowych.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, - doświadczenie w pracy w działach handlowych, - umiejętności negocjacyjne, - umiejętności komunikacyjne, - znajomość MS Office (Excel, Word), - prawo jazdy kat. B poparte kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą, - pracę w renomowanej firmie, - niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop etc.), - możliwość rozwoju, - atrakcyjne wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.